Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 9 чоловік

Біологічні дослідження та винахідництво

Дата: 19 лютого 2018 о 16:18, Оновлено 19 лютого 2018 о 16:29
378 переглядів

10 лютого 2018 року в м. Краматорськ Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром була проведена ІІІ підсумкова науково-практична конференція учнівської та студентської молоді «Біологічні дослідження та винахідництво», з метою залучення молоді до науково-дослідної та експериментальної роботи у рамках Всеукраїнських конкурсів: «Юний дослідник», «Винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму», «Юний зоолог і тваринник», «Юний ботанік і рослинник», Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».

     Конференція проводилася в 2-а етапи: відбірковий та фінальний протягом січня-лютого для учнів (вихованців, студентів) закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної, передвищої та вищої освіти. 157 дослідницьких робіт було надіслано до оргкомітету конкурсу, 115 учасників було запрошено до участі в фіналі учасників Конференції з міст: Краматорська, Маріуполя, Костянтинівки, Добропілля, Дружківки, Часів Яру, Мирнограду, Торецька, Слов’янська, Лиману, Новгородського, Покровська, Білозерська та з районів: Костянтинівський, Мангушський, Слов’янський, Волноваський, Покровський, Лиманський, Добропільський, Великоновосілківський та Мар’їнський. 
        Почесними гостями конференції були: 
· Головний спеціаліст відділу національного виховання та європейської інтеграції управління фахової освіти, національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Софія Володимирівна Телеус; 
· Ректор Донбаської національної академії будівництва і архітектури – Василь Анатолійович Кравець; 
· Депутат Краматорської міської ради, голова постійно діючої комісії з питань промисловості, транспорту, енергозбереження, охорони навколишнього природного середовища, розвитку малого та середнього бізнесу Лілія Петрівна Кісліцина; 
· Головний спеціаліст відділу природно-заповідних територій, лісового господарства та біоресурсів департаменту екології та природний ресурсів Донецької облдержадміністрації – Георгій Георгійович Мосін; 
    Оцінювали конкурс науковці закладів вищої освіти та закладів природоохоронного фонду Донеччини: 
· Голова журі обласної науково-практичної конференції «Біологічні дослідження та винахідництво»: кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри медичної біології, мікробіології, вірусології та імунології Донецького національного медичного університету, керівник гуртків Донецького обласного еколого-натуралістичного центру – Олег Віталійович Федотов; 
    Члени журі: 
· Кандидат біологічних наук, доцент кафедри здоров’я людини Донбаського державного педагогічного університету, керівник гуртків Донецького обласного еколого-натуралістичного центру – Ірина Юріївна Курильченко; 
· Кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора з рекреації та екологічної освіти Національного природного парку «Святі гори» – Павліна Тимофіївна Журова; 
· Начальник відділу науки Національного природного парку «Святі гори» – Віктор Анатолійович Дьяков; 
· Головний спеціаліст з еколого-просвітницької роботи Національного природного парку «Святі гори» – Іван Васильович Гладунець; 
· Начальник відділу рекреації та екологічної освіти Регіонального ландшафтного парку «Краматорський» – Віталій Сергійович Пономаренко; 
· Начальник відділу рекреації та екологічної освіти Регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик» – Тетяна Василівна Керносенко. 
    Юні дослідники  Марїнської районної станції юних натуралістів захищали свої роботи в  секціях: «Юний дослідник», «Юний зоолог та тваринник», «Юні ботаніки та рослинники» і показали гарні результати:

Гурток «Природа рідного краю» Малиш Юліана( керівник Ломанцова Т.Д.) «Вирощування кролів та нутрій. Що вигодніш?»- 2 місце.

Гурток «Флористика та фітордизайн інтер’єру» Федорова Ліля ( керівник Костіна В.П.) «Вплив пісень та музики різних стилів на ріст і розвиток ячменю»- 2 місце.

Гурток «Природа рідного краю» Васильєва Марія ( керівник Обрєзан Н.І.) « Ахатина – ідеальний домашній вихованець для сучасної людини» - 2 місце.

Гурток «Птахівництво з основами ветеринарії та зоогігієни» Дзюбан Світлана( керівник  Обрєзан Н.І.) «Вплив їжі на ріст і розвиток колорадського жука»- 3 місце.

Гурток «Юні овочівники» ( керівник Валянтік В.В.)  Маковецька Оксана «Чи може вирощування дикоживучих птахів цисарок і павичів вирішити проблему продовольчої програми»- 3 місце.

Гурток «Юні овочівники» (  керівник Валянтік В.В.) Коломоєць Максим  « Вплив способів вирощування томатів на терміни дозрівання плодів та врожайність»- 3 місце.

Гурток «Юні квітникарі» ( керівник Григоренко А.С.) Туркіна Дар’я «Вплив гуматів на ріст і розвиток томатів»- 2 місце.

Гурток «Юні овочівники»( керівник Куча Т.А.)  Євдокименко Інна «Використання мікробіологічного препарату фітоспорін на основі гуматів в насінництві картоплі»-2 місце.

Гурток «Юні овочівники»( керівник Куча Т.А.) Пойдімірова Ліля «Вивчення проявів господарськоцінних ознак рослин моркви столової в залежності від фракції насіння».

ВІТАЄМО ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ!

ФОТО

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.